بارگیری...

عطر لاگوست الگانس (پرفیوم)

بازدید : 118

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Lacoste


عطر لاگوست الگانس لاگوست (Lacoste Elegance Lacoste)

طبع............... گرم
گروه بویایی..... شرقی سرخس گونه
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه لاگوست الگانس، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه لاگوست الگانس می باشد.

درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138470729 تماس بگیرید

نت بالایی      

نت بدنه       

نت پایه         

 

پرفیوم Lacoste Elegance Lacoste

 

اسانس خالص لاگوست الگانس Lacoste Elegance از محصولات برند لاگوست Lacoste Fragrances عطری کهربایی سرخس گونه برای مردان است. عطر خالص لاگوست الگانس Lacoste Elegance در سال 2007 راه اندازی شده است و در گروه های بویایی روایح شرقی دسته بندی میشود.

نت ها: شکلات تلخ، ادویه جات، زیره سیاه، پرتقال ماندارین

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه لاگوست الگانس را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط