بارگیری...

عطر لانکوم میراکل (پرفیوم)

بازدید : 1003

کد محصول : P2380808

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Lancome


عطر لانکوم میراکل (Miracle Lancome)

طبع............... معتدل
گروه بویایی..... گلی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری......... بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه لانکوم میراکل، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه لانکوم میراکل می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      میوه لیچی (سرخالو)، فریزیا

نت بدنه        یاسمن مگنولیا، فلفل، زنجبیل، پرتقال ماندارین، گل یاس

نت پایه         گل یاس، مشک، کهربا

 

پرفیوم Miracle Lancome

 

عطر و اسانس خالص میراکلMiracle  محصول برند لانکوم  Lancomeعطری گلی و زنانه است. عطر گرمی میراکل Miracle در سال 2000 راه اندازی شده و توسط هری فریمونتHarry Fremont ، آلبرتو موریلاس Alberto Morillas و کریستین داسلیر Christian Dussoulier طراحی شده است. این عطر را می توان دقیقا با دو کلمه توضیح داد: انرژی و وحی. زیبایی زندگی می کند، در حفظ منافع، در دیدن و بررسی هر ثانیه از زندگی به عنوان یک معجزه، و در توانایی شروع دوباره.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر زنانه لانکوم میراکل را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط