بارگیری...

عطر لانکوم لاویه بل لِکلت (پرفیوم)

بازدید : 797

کد محصول : P2180804

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Lancome


عطر لانکوم لاویه بل ل اکلت (La Vie est Belle L'Éclat Lancome)
طبع............... گرم
گروه بویایی..... گلی شرقی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری......... بسیار خوب


«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه لانکوم لاویه بل ل اکلت، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه لانکوم لاویه بل لاکلت می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      ترنج، پرتقال ماندارین، فریزیا

نت بدنه        شکوفه پرتقال، گل های سفید، گل زنبق، گل یاس رازقی

نت پایه        وانیل، چوب صندل، پچولی

 

پرفیوم La Vie est Belle L'Éclat Lancome

 

عطر و اسانس خالص لاویه بل لاکلت La Vie est Belle L'Éclat از برند لانکوم Lancome عطری گلی کهربایی برای زنان است. عطر گرمی لاویه بل لاکلت La Vie est Belle L'Éclat در سال 2017 توسط آن فلیپو Anne Flipo و دومینیک روپیون Dominique Ropion راه اندازی شد. واژه L'Eclat در فرانسوی معناهای درخشش، تلألو، جرقه یا برق ناگهانی در موقعیت‌های سرنوشت‌ساز و خاص را می‌رساند. نسخه اسانس خالص لاکلت از عطر لاویه بل نیز با الهام ‌گیری از همین مفهوم خلق شده است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر لاویه بل لاکلت زنانه را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط