بارگیری...

عطر لانکوم لاویست بل (پرفیوم)

بازدید : 7405

کد محصول : P2120801

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Lancome


عطر لانکوم لاویست بل (La Vie Est Belle)

طبع............... گرم
گروه بویایی..... میوه ای گلی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری......... بسیار عالیقیمت: 460,000 تومان


قیمت: 840,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      توت سیاه، گلابی

نت بدنه        گل یاس، شکوفه پرتقال، گل زنبق

نت پایه        پرالین، وانیل، نعناع هندی، دانه تونکا

 

پرفیوم La Vie Est Belle 

 

لانکوم شرکتی است که معمولاً عطرهای فوق العاده ای روانه بازار می کند، عطرهایی که هربار این برند را زبانزد کرده و در نتیجه لانکوم به موفقیت بزرگی در فروش می رسد، عطرهایی که نسل ها را علامت گذاری می کنند. در سال 2012 نوبت لاویست بل L a Vie Est Belle بود. این عطر اولین عطر زنبقی بود که توسط این برند ساخته شد و سه نام بزرگ در صنعت عطر را به همراه داشت، آن فلیپ Anne Flipo، الیویر پولژ Olivier Polge و دومینیک روپیون Dominique Ropion نامهایی که بسیار در کنار عطرها دیده شدند. جالب است بدانیم پالت لاویه بل دارای 63 ماده تحت آزمایش بوده است (که نیمی از آنها منشاء طبیعی دارند) و 5521 آزمایش تا تایید نهایی رایحه طول کشید.

لاویست بل La Vie Est Belle: زندگی زیباست

لانکوم لاویست بل La Vie Est Belle روی پوست بسیار سرزنده است: فراوان، غنی، و پرکننده. از لحظه ای که روی پوست اسپری می شود، شیرین، پر احساس، گرم، کمی خشک و پودری، و گلدار است. لاویه بل عطری گلدار و دارای سرزندگی و نشاط زنانگی است، بدون اینکه وارد یک گروه سنی انحصاری شود. این عطر با رایحه های آبدار میوه های گلابی شیرین و توت سیاه باز می شود، سپس با بیرون آمدن نت زنبق به رایحه ای پودری تر و ملایم تر تبدیل شده و در انتها با پرالین و وانیل کمی خامه‌ ای می‌شود.

لاویه بل  La Vie Est Belle دارای ترکیبی پر جنب و جوش است با جزئیاتی که به صورتی ضعیف منتشر شده است: برای مثال نت زنبق در تمام مراحل تکامل وجود دارد، بنابراین نت بندی عرضی دارد، اما زنبق فقط در نت های میانی عطر ذکر شده است. یا مطلب مهم و بسیار گیج کننده دیگر، نت کاسیس است که در اکثر معرفی های برزیلی و آمریکای شمالی به توت سیاه اشاره دارد، اما در برخی از صفحات رسمی برند، مانند انگلستان و استرالیا، به تمشک تغییر می کند.

لاویست بل شاهکاری است که تا حد زیادی مخالفانی دارد، احتمالا به این دلیل که این عطر برای بسیاری از افراد عطری قوی است، زیرا افراد بیشتر به عطرهای سبک عادت کرده اند؛ اما لانکوم  لاویه بل عطری فوق العاده قوی است که بیش از دو بار اسپری کردن آن باعث ایجاد سردرد و خفگی می شود. پس لطفا بیش از حد اسپری نکنید، یکی دو بار اسپری برای تأثیر ماندگار آن کافی است و در این صورت با معجزه ای که لاویه بل برایتان به ارمغان می آورد روبرو خواهید شد. ولی چنانچه این رایحه فوق العاده برایتان آزاردهنده می نمود، حتما بار دیگری در زمانی متفاوت آن را امتحان کنید، و بیش از یک فرصت به آن بدهید.

لاوی بل زنانه با همه این مخالفت ها اما جایگاه خود را در دنیای عطر به دست آورده است، و محبوبیت بسیاری دارد طوری که به یکی از کپی شده ترین عطرها در هر گوشه از جهان تبدیل شده که شامل شرکت هایی است که عطرهای الهام گرفته شده می سازند و البته معروف ترین برندهایی را که هرگز نیت تقلید را قبول نمی کنند. لانکوم در کمتر از یک دهه، بیش از 15 فلنکر، از جمله نسخه های محدود، تولید کرده است. حتی اگر لاویست بل را دوست ندارید، اما باید به نقش آن در عطرسازی جهان اعتراف کنید. دلیل خوبی وجود دارد که این عطر در حال حاضر ملکه عطرها است، همین که خوب، ساده، شیرین، قوی، مجلل و ماندگار است و هیچ چیز دیگری مانند آن نیست. عطرهای محبوب دیگر مانند Flowerbomb، La Nuit Tresor و Black Opium حال و هوای مشابهی دارند اما لاویست بل غیرقابل انکار است.

لانکوم لاوی بل شبیه فلاوربمب Flowerbomb است بدون شک، اما تفاوت های زیادی هم وجود دارد. اگرچه شروع آن ها مشابه است اما فلاوربمب محتوای گلی بیشتری دارد، بازتر و شرقی تر است و روی پچولی سنگین تر به نظر می رسد، در حالی که لاویه بل La Vie Est Belle در ابتدا میوه ای گلدار، شیرین و متراکم تر است.  نت انتهای لاویست بل تماماً پرالین، وانیل و دانه تونکا است که به وضوح در فلاور بمب وجود ندارند. عطر لانکوم با زنبق به پایان می رسد، اما در فلاور بمب  Flowerbomb هیچ زنبقی وجود ندارد. لاویه بل در قدرت ماندگاری برتر است و دلیل، مواد طبیعی گران‌تر آن است. بنابراین اساسا،  لاوی بل نسخه کامل و غنی است و فلاوربمب نسخه سبک است. احتمالا ترکیب یاس و پرالین است که شباهت را ایجاد می کند.

لاویست بل هرچه که هست برجسته است، و در عین حال خفه کننده به نظر نمی رسد، و در شرایط مناسب بیشترین درخشش را دارد. منظور میزان استفاده و زمان استفاده از آن است که در آب و هوای خنک بهتر عمل میکند. این عطر چند بعدی است و به زیبایی توسعه می یابد، از بالاترین کیفیت برخوردار است و تنها با دو بار اسپری به خوبی عمل می کند و تا آخر شب ماندگاری دارد. لاویه بل زنانه یک عطر کلاسیک جدید است، اما همچنان مورد علاقه کسانی است که از عطرهای قدیمی لذت می برند، عطری کاربردی است، که همه سنین از آن لذت می‌برند - به همین دلیل، شایسته اعتبار است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر لاویست بل زنانه را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها (اسانس ها)ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبرترین شرکت های اروپایی گزینش شده است. لذا در عین زیبایی رایحه، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط