بارگیری...

عطر لانکوم تروپیک (پرفیوم)

بازدید : 695

کد محصول : P2260807

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Lancome


عطر لانکوم تروپیک (Tropiques Lancome)

طبع............... خنک
گروه بویایی..... گلی میوه ای
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری......... بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه لانکوم تروپیک، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه لانکوم تروپیک می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      تمشک، قره قاط

نت بدنه        شکوفه انبه، انگور سیاه، گل یاس

نت پایه         وانیل، لوبیا تونکا، چوب صندل

 

پرفیوم Tropiques Lancome

 

عطر و اسانس گرمی تروپیک Tropiques  از برند لانکوم  Lancome به عنوان یک نسخه محدود گلی میوه ای برای زنان عرضه شد. اسانس خالص تروپیک Tropiques در سال 2006 و توسط Laurent Bruyere معرفی شده است. عطرخالص تروپیک Tropiques با نت های زغال اخته و تمشک شروع می شود ، با شکوفه انبه عجیب و غریب ، یاسمن و مویز سیاه اغوا می شود ، در حالی که رایحه های پایه اثری از پودر وانیل ، تونکا و چوب صندل را اضافه می کنند.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر زنانه لانکوم تروپیک را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط