بارگیری...

عطر لالیک لپرفوم لالیک (پرفیوم)

بازدید : 116

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Lalique


عطر لالیک لپرفوم لالیک (Lalique Le Parfum Lalique)

طبع............... گرم
گروه بویایی..... شرقی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری......... بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه لالیک لپرفوم، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه لالیک لپرفوم می باشد.

درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138470729 تماس بگیرید

نت بالایی      برگ بوی غرب هند، فلفل صورتی، ترنج

نت بدنه        بادام، گل آفتاب پرست، گل یاس

نت پایه        وانیل، لوبیا تونکا، چوب صندل، نعناع هندی

 

پرفیوم Lalique Le Parfum Lalique

 

عطر گرمی لالیک لپرفوم (لالیک له پارفوم) Lalique Le Parfum محصولی دیگر از برند لالیک Lalique عطری کهربایی برای زنان است. اسانس خالص لالیک لپرفوم که به لالیک قرمز نیز شهرت دارد در سال 2005 عرضه شده است. این اسانس گرمی بینظیر توسط دومینیک روپیون Dominique Ropion طراحی و تولید شده است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر لالیک لپرفوم زنانه را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط