بارگیری...

عطر لالیک انکر نویر (پرفیوم)

بازدید : 7855

کد محصول : P1171001

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Lalique


عطر لالیک انکر نویر (Encre Noire Lalique)

طبع.................... گرم
گروه بویایی......... چوبی معطر
جنسیت.............. مردانه
ماندگاری............. خوبکد محصول : ES30M00X251001X

قیمت: 450,000 تومان


کد محصول : PR50M00X251001X

قیمت: 810,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی            سرو

نت بدنه             خَس خَس

نت پایه              چوب کشمیر، مشک

 

پرفیوم Encre Noire Lalique

 

عطر لالیک بلک مردانه نیز بارها در بسیاری سایت ها بررسی شده است، نت های آن تجزیه و تحلیل شده و نقاط قوت و کیفیت ان بارها زیر ذره بین قرار گرفته؛ در اینجا فقط می توان با اطمینان اضافه کرد که تبلیغات درباره این عطر مردانه واقعی است. هرچند لالیک مشکی را نمیتوان برای همه تضمین کرد زیرا عطری قطبی است و برای درک آن واقعاً به طرز فکر خاصی نیاز است و حتما پیش از خرید آنلاین تستر آن را تهیه کنید. اما اگر از طرفداران رایحه های تند و تلخ هستید، لالیک مشکی برای شما هم جذاب است، پس با توجه به قیمت، طول عمر، قدرت و طراحی، چیزی برای از دست دادن وجود ندارد؛ چرا که اگر عطری 300 دلاری بود همه آن را شاهکار میدانستند ولی 30 دلار است و ارزش هر سکه خرج شده را دارد.

عطر لالیک بلک مردانه چنین فضایی را برای شما ترسیم می کند، یک جنگل سرسبز را تصور کنید، اواسط پاییز و هوا تاریک و بارانی است. کلبه ای چوبی در آنجا وجود دارد با آتشدانی در آن که در تمام طول شب روشن است. در آن کلبه پوست حیوانی روی تخت است که بوی مشک می دهد، کف کلبه از چوب کشمیر ساخته شده است و واقعا بوی بسیار طبیعی و زیبایی می دهد، مانند مکانی دست نخورده و بکر می ماند که ساخته دست طبیعت باشد و شما فقط اینجا هستید تا آن را ببینید، هیچ حس مصنوعی در ادکلن لالیک وجود ندارد، بسیار طبیعی و خالص است.

لالیک مشکی پس از چند بار اسپری کردن سرو با شکوهی را پدیدار می کند، نت‌ میانی خَس خَس تقریباً بلافاصله مورد توجه قرار می‌گیرد و سرو را بدون خفه کردن در آغوش می‌گیرد، و سرانجام نت‌های پایه، چوب کشمیر و مشک را برای بهبود حال و هوای دلپذیر تاریکی دریافت می‌کنید. لالیک مشکی یک رایحه خطی است، بنابراین انتظار نداشته باشید که طیف وسیعی از نت ها با یکدیگر ترکیب شوند. در خود نت وتیور، پیچیدگی های بی شماری وجود دارد که کاملاً دلپذیر است. استفاده از وتیور در آرایش سنتی آسان نیست خصوصا که حاصل ترکیب چند نت با کیفیت وتیور باشد. لالیک مردانه بسیار ظریف است و استفاده کننده آن مطمئناً مورد توجه اطرافیانش قرار خواهد گرفت.

اگر در حال آزمایش عطر انکر نویر هستید، چند دقیقه به آن زمان بدهید و بینی خود را به پوست اسپری شده نزدیک نکنید. انکر نویر رایحه ای است که بیشتر به عنوان رایحه پس زمینه مورد توجه قرار می گیرد. عطر لالیک انکر نویر از نوع عطرهای مردان جاافتاده است، برای استفاده صحیح از آن باید کمی آرام تر و صبورتر باشید، زیرا مدتی طول می کشد تا دهانه آن که مخلوطی قوی، تازه و گیاهی است نرم تر، چوبی تر و دودی تر شود. لالیک بلک مردانه لطیف است، می‌آید و می‌رود و برمی‌گردد... اینگونه که عطری مانند این، بی سر و صدا و زیرکانه، مانند یک ابر اجرا می شود.

ادکلن لالیک با توجه به تیره و سنگین بودن، پخش زیاد و ماندگاری بالاتر از حد متوسط آن جای تعجب ندارد. به راحتی می توانید هشت ساعت ماندگاری عطر داشته باشید و رایحه تان را در پنج و شش فوتی به اشتراک بگذارید. کیفیت را نمی توان انکار کرد، زیرا از اکثر عطرهای با کیفیتی که قیمت آن سه یا چهار برابر قیمت انکر نویر Encre Noire بود پیشی گرفت. لالیک مشکی برای مناسبت های بسیار رسمی مانند عروسی، جشن، مجالس اجتماعی و غیره مناسب است، هرچند بسیاری افراد آن را در همه فصول سال و برای همه مناسبت ها استفاده می کنند.

لالیک مردانه را معتقدند بوی مردی می دهد که غم خاصی را در آغوش گرفته است، اما همچنان با حس بقا و خوش بینی به جلو می رود؛ عطر لالیک مشکی مردی است که در فکر فرو رفته است و در جنگل قدم می‌زند، این رایحه ارتباطی با گذشته را نشان می دهد که می تواند در دوران مدرن زندگی کند و با اخبار همراه باشد. پس همانطور که بسیاری می گویند احتمالا رایحه ای غم انگیز و سیاه است ولی اصلا به این معنی نیست که بوی بدی می دهد. لالیک انکر نویر زیباترین، هنرمندانه‌ترین، اسرارآمیزترین تفسیری است که در یک عطر می شود تجربه کرد. جایی که عطرهای دیگر عطر هستند، لالیک بلک هنر است. آن را می توان در هر فصلی استفاده کرد، اما در زمستان و به خصوص در روزهای سرد و بارانی، بینظیر نمودار می شود.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی عطر لالیک انکر نویر مردانه را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند. عطرها (اسانس ها)ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است. لذا در عین زیبایی رایحه، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط