بارگیری...

عطر فییرو کازاموراتی (پرفیوم)

بازدید : 703

کد محصول : P1253602

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Xerjoff Casamorati


عطر فییرو زرجف کازاموراتی (Xerjoff Casamorati Fiero)

طبع............... خنک
گروه بویایی..... معطر و تند
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری......... بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه فییرو کازاموراتی، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه فییرو کازاموراتی می باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی       لیمو آمالفی، علف لیمو، ترنج، پرتقال خونی

نت بدنه         نرولی، نعناع، ترخون، آویشن

نت پایه         خس خس، چوب صندل، پچولی، کومارین، جوز هندی

 

پرفیوم Xerjoff Casamorati Fiero

 

عطر و اسانس خالص فییرو Fiero از برند زرجف Xerjoff و از کالکشن کازاموراتی Casamorati عطری تند و معطر برای مردان است. اسانس کازاموراتی زرجف فییرو Xerjoff Casamorati Fiero  عطری خنک و ترش است و در سال 2010 راه اندازی شده است. بینی پشت این عطر کریس موریس Chris Maurice می باشد.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر فییرو کازاموراتی را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است. لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط