بارگیری...

عطر فارنهایت 32 دیور (پرفیوم )

بازدید : 743

کد محصول : P1322209

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Dior


عطر فارنهایت 32 دیور (Fahrenheit 32 Dior)

طبع............... معتدل
گروه بویایی..... شرقی چوبی
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری......... بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه فارنهایت 32، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه فارنهایت 32 می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی     شکوفه پرتقال

نت بدنه        خس خس

نت پایه        وانیل

 

پرفیوم Fahrenheit 32 Dior

 

عطر و اسانس گرمی فارنهایت 32 Fahrenheit 32 محصول برند کریستین دیور Dior عطری است کهربایی چوبی برای آقایان. اسانس خالص فارنهایت 32 در سال 2007 و توسط فرانسیس دماکی Francois Demachy و لوئیس ترنر Louise Turner تولید شد. گلها سرانجام در رایحه های مردانه مد شدند چرا که نسخه بهاری عطر خالص فارنهایت 32 هم گلدار است. عطر گرمی فارنهایت 32 دارای شکوفه پرتقال به عنوان نت اصلی بوده و با نت های چوبی هماهنگ شده اند. طراوت خاص گل آن ترکیبی از شکوفه پرتقال با رایحه های چوبی و چوبی و تازه ای است که ما در این عطر می بینیم. شکوفه پرتقال، خس خس و وانیل این ترکیب مردانه ملایم و سبک نیز می تواند برای خانم ها نیز جالب باشد.

 

فروشگاه  رایحه ی طلایی ، عطر فارنهایت 32 مردانه را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط