بارگیری...

عطر فارنهایت لپرفوم دیور (پرفیوم )

بازدید : 721

کد محصول : P1122208

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Dior


عطر فارنهایت لپرفوم دیور (Fahrenheit Le Parfum Dior)

طبع............... گرم
گروه بویایی..... شرقی ادویه ای
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری......... بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه فارنهایت لپرفوم، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه فارنهایت لپرفوم می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی     جیر، شیرین بیان، ماندارین سیسیلی

نت بدنه        برگ بنفشه، نوشیدنی رام، گشنیز، زیره سبز

نت پایه        وانیل بوربن

 

پرفیوم Fahrenheit Le Parfum Dior

 

عطر و اسانس خالص فارنهایت لپرفوم Fahrenheit Le Parfum از برند بنام کریستین دیور Dior عطری است کهربایی برای مردان که در ژانویه سال 2014 عرضه شده است. پرفیومر این عطر خالص فرانسیس دماکی Francois Demachy است.

پس از نسخه های فارنهایت آکوا Aqua Fahrenheit و فارنهایت ابسلوت Fahrenheit Absolute ، سازندگان خانه دیور نسخه جدید و حتی شدیدتری را ارائه دادند- فارنهایت لپرفوم FAHRENHEIT LE PARFUM با معرفی جدیدترین افزودنی. عطر گرمی فارنهایت لپرفوم هماهنگی مشخصی از تضادها را ارائه میدهد. فرانسیس دماکی درباره اسانس خالص فارنهایت لپرفوم می گوید: "من نمی خواستم کاریکاتوری از عطر فارنهایت ایجاد کنم که از قبل دارای ترکیب قاطع است. در عوض ، ساختار اصلی آن را را با افزودن عناصری که عطر را غنی می کند و شخصیت غیرمعمول آن را برجسته می کند ، دنبال کردم. برای ترکیب پرفیوم فارنهایت لپرفوم Fahrenheit Le Parfum مواد طبیعی بسیار نادر انتخاب شدند که به طرز احساسی چرم داغ و ریتم شرقی بافته شده با سایه ها را برجسته و دنبال می کند."

 

فروشگاه  رایحه ی طلایی ، عطر فارنهایت لپرفوم مردانه را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط