بارگیری...

عطر عود اسپهان دیور (پرفیوم)

بازدید : 42

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Dior


عطر عود اسپهان دیور (Oud Ispahan Dior)

طبع............... گرم
گروه بویایی..... شرقی گلی
جنسیت.......... مردانه و زنانه
ماندگاری......... بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه عود اسپهان، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه عود اسپهان می باشد.


درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی    

نت بدنه       

نت پایه       

 

پرفیوم Oud Ispahan Dior

 

عطر و اسانس عود اسپهان Oud Ispahan توسط دیور عطر کهربایی برای زنان و مردان است. عطر خالص عود اسپهان در سال 2018 تولید و توسط فرانسیس دماکی Francois Demachy طراحی شده است. اسانس خالص عود اسپهان Oud Ispahan عطری است که حس کنجکاوی را بر می انگیزد و شما را به سفری بویایی دعوت می کند و روح شرقی آن با نرمی گل همراه است. عطر گرمی عود اسپهان Oud Ispahan یک هویت شرقی را در آغوش می گیرد: عود اسپهان Oud Ispahan ترجمه بویایی یک کاخ شرقی است، جایی که رنگ های درخشان با عطرهای مدهوش کننده با هم تلفیق می شوند. پرفیوم عود اسپهان Oud Ispahan عطری بی نظیر است که نت های چوبی شخصیت تند و قاطع رزگونه آن را برجسته می دهد.

عود اسپهان، عودی گلی، عضوی عودی از کالکشن Maison Christian Dior با امضای گل است. عطری فریبنده که به گروه بویایی شرقی هویت قدرتمندی می بخشد ، بر اساس یک توافق عود که با نرمی رز مزین شده است.

نت ها: نت های چوبی، گل رز، دود، صمغ،  مر، نت های گلی

 

فروشگاه  رایحه ی طلایی ، عطر عود اسپهان زنانه و مردانه را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط