بارگیری...

عطر شی وود (پرفیوم)

بازدید : 436

کد محصول : P2375003

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Dsquared


عطر شی وود دسکوارد (She Wood DSQUARED²)

طبع............... معتدل
گروه بویایی..... چوبی آبزی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری......... بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه شی وود، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه شی وود می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی     لیمو ترش، بهارنارنج، گل یاس

نت بدنه        گل بنفشه، گل آفتاب پرست، مشک

نت پایه        سرو، خس خس، کهربا

 

پرفیوم She Wood DSQUARED² He Wood

 

عطر و اسانس خالص شی وود She Wood از برند دسکوارد DSQUARED² عطری چوبی آبزی و زنانه است. اسانس گرمی شی وود She Wood درسپتامبر سال 2008 و پس از نسخه موفق مردانه اش عرضه شد. دافنه بوژه Daphne Bugey طراحی این رایحه را به عهده داشته است. این عطر با تبعیت از چهارچوب عطر هی وود شروع شده و با افزودن روایح خوشبو برای زنان شکل گرفت. این یک عطر دخترانه کلاسیک نیست ، اما می توان آن را به عنوان یک جنس طبقه بندی کرد. هدف این عطر زنانی است که دوست دارند از عطرهای مردانه استفاده کنند.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر زنانه شی وود را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط