بارگیری...

عطر شنل چنس او تندر (پرفیوم)

بازدید : 1841

کد محصول : P2382604

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Chanel


عطر شنل چنس او تندر زنانه (Chance Eau Tendre Chanel)

طبع............... ملایم و شیرین
گروه بویایی...... گلی میوه ای
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه شنل چنس تندر، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه شنل چنس تندر می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      به ، گریپ فروت

نت بدنه        سنبل ، یاسمن

نت پایه         مشک ، گل زنبق ، سرو ویرجینیا ، کهربا

 

پرفیوم Chance Eau Tendre Chanel

 

Chanel در اندیشه ی ارائه جنبه جدیدی از رایحه محبوب خود عطر خالص چنس Chance ، در تاریخ 2 آوریل 2010 نسخه جدید عاشقانه و صورتی، Chance Eau Tendre، را به عنوان تفسیری گلی-میوه ای از Chance EDP ارائه کرد. طراح این اسانس خالص Jacques Polge و سیگرید آگرن Sigrid Agren چهره کمپین تبلیغاتی و ژان پل گود Jean-Paul Goude عکاس این محصول است.

عطر گرمی چنس او تندر Chance Eau Tendre by Chanel که به آن شنل چنس صورتی نیز گفته می شود زنانه و عطری گل گلی است. پرفیوم چنس او تندر ملایم برای فصول گرم مناسب است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر زنانه شنل چنس او تندر را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط