بارگیری...

عطر شنل چنس او تندر (پرفیوم)

بازدید : 45

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Chanel


عطر شنل چنس او تندر زنانه (Chance Eau Tendre Chanel)

طبع............... ملایم و شیرین
گروه بویایی...... گلی میوه ای
نوع عطر.......... پرفیوم
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری.........بسیار خوب
قیمت.............. هر گرم تومان


نکته 1 : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

نکته 2: «پرفیوم» بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی      به ، گریپ فروت

نت بدنه        سنبل ، یاسمن

نت پایه         مشک ، گل زنبق ، سرو ویرجینیا ، کهربا

 

پرفیوم Chance Eau Tendre Chanel

 

Chanel در اندیشه ی ارائه جنبه جدیدی از رایحه محبوب خود Chance ، در تاریخ 2 آوریل 2010 نسخه جدید عاشقانه و صورتی، Chance Eau Tendre، را به عنوان تفسیری گلی-میوه ای از Chance EDP ارائه کرد. طراح این عطر Jacques Polge و سیگرید آگرن Sigrid Agren چهره کمپین تبلیغاتی و ژان پل گود Jean-Paul Goude عکاس این محصول است.

عطر Chance Eau Tendre by Chanel که به آن شنل چنس صورتی نیز گفته می شود زنانه و عطری گل گلی است. این عطر ملایم برای فصول گرم مناسب است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر زنانه شنل چنس او تندر را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط