بارگیری...

عطر سیگنورینا میستریوسا (پرفیوم)

بازدید : 598

کد محصول : P2124108

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Salvatore Ferragamo


عطر سیگنورینا میستریوسا سالواتوره فراگامو (Signorina Misteriosa Salvatore Ferragamo)

طبع............... گرم
گروه بویایی..... گلی شرقی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری......... عالی

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه سیگنورینا میستریوسا ، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه سیگنورینا میستریوسا می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی       توت سیاه، بهارنارنج

نت بدنه         گل مریم، شکوفه پرتقال

نت پایه         موس شیر، پوسته سیاه وانیل، نعناع هندی

 

پرفیوم Signorina Misteriosa Salvatore Ferragamo

 

در فوریه سال 2016، سالواتوره فراگاموSalvatore Ferragamo عطر دیگری از مجموعه سیگنورینا Signorina، با نام سیگنورینا میستریوساSignorina Misteriosa  را روانه بازار کرد. اسانس خالص سیگنورینا میستریوسا Signorina Misteriosa رایحه ای گلی کهربایی است که توسط سوفی لابه Sophie Labbe ، نیکلاس بیولی Nicolas Beaulieuu و ژولیت کاراگیوروگلاو  Juliette Karagueuzoglouطراحی شده است. عطر گرمی سیگنورینا میستریوسا Signorina Misteriosa  در این مجموعه به عنوان طرف شب، نقش رایحه ای غیرقابل پیش بینی و اسرارآمیز تکمیل می کند. سالواتوره فراگامو با تجلیل از زنان جوان شیک ، یک سبک منحصر به فرد از مدرنیته بی انتها ، خلاقیت و نشانه ای از جسارت ایجاد می کند. دختری که با شخصیت های مختلفش بازی می کند: پیچیده و خشن، مانند سیگنورینا ادو پرفیوم، ظریف و فریبنده مانند سینورینا الگانزا و غیرقابل پیش بینی اسرارآمیز مانند سیگنورینا میستریوسا ... زیرا سیگنورینا هر روز سیگنورینای متفاوتی است. "زندگی من یک نمایش است" اعتقاد اوست، گریس هارتزل به طور کامل تجسم سه شخصیت Signorina است که تصمیم می گیرند چه زمان و چگونه بازی را شروع کنند ، اما همیشه همان شخص باقی می مانند.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر زنانه سیگنورینا میستریوسا سالواتوره فراگامو را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است. لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط