بارگیری...

عطر سیگنورینا الگانزا (پرفیوم)

بازدید : 540

کد محصول : P2314107

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Salvatore Ferragamo


عطر سیگنورینا الگانزا سالواتوره فراگامو (Signorina Eleganza Salvatore Ferragamo)

طبع............... معتدل
گروه بویایی..... چایپر گلی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری......... عالی

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه سیگنورینا الگانزا، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه سیگنورینا الگانزا می باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی       گلابی، گریپ فروت

نت بدنه         اسمانتوس، بادام

نت پایه         نعناع هندی، چرم

 

پرفیوم Signorina Eleganza Salvatore Ferragamo

 

عطر و اسانس خالص سیگنورینا الگانزا Signorina Eleganza عطری دیگر از برند سالواتوره فراگامو Salvatore Ferragamo رایحه ای چایپر گلی برای بانوان است. عطر گرمی سیگنورینا الگانزا Signorina Eleganza توسط سوفی لابه Sophie Labbe در سال 2014 وارد بازار عطر و اسانس گردید. ظرافت همیشه عنصر تعیین کننده خلاقیت Salvatore Ferragamo بوده است. مملو از ظرافت، عطرها را بیشتر با طعم بی عیب و نقصی که بنام تجاری Florentine در سراسر جهان مشهور است ، تقویت می کند. سالواتوره فراگامو برای ادای احترام به این پیچیدگی، سیگنورینا الگانزا Signorina Eleganza، عطری مجلل که زیبایی و اغواگری زنانه را جشن می گیرد، ارائه می دهد.

سالواتوره فراگامو با تجلیل از زنان جوان شیک ، یک سبک منحصر به فرد از مدرنیته بی انتها ، خلاقیت و نشانه ای از جسارت ایجاد می کند. دختری که با شخصیت های مختلفش بازی می کند: پیچیده و خشن، مانند سیگنورینا ادو پرفیوم، ظریف و فریبنده مانند سینورینا الگانزا و غیرقابل پیش بینی اسرارآمیز مانند سیگنورینا میستریوسا ... زیرا سیگنورینا هر روز سیگنورینای متفاوتی است. "زندگی من یک نمایش است" اعتقاد اوست، گریس هارتزل به طور کامل تجسم سه شخصیت Signorina است که تصمیم می گیرند چه زمان و چگونه بازی را شروع کنند ، اما همیشه همان شخص باقی می مانند.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر زنانه سیگنورینا الگانزا سالواتوره فراگامو را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است. لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط