بارگیری...

عطر سیکرت چارم ویکتوریا سیکرت (پرفیوم)

بازدید : 795

کد محصول : P2280204

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Victoria Secret


عطر سیکرت چارم ویکتوریا سیکرت (Secret Charm Victoria's Secret )

طبع............... خنک
گروه بویایی..... گلی میوه ای
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری.........بسیار خوب


«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه سیکرت چارم، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه سیکرت چارم می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی     

نت بدنه       

نت پایه        

 

پرفیوم Secret Charm Victoria's Secret

 

عطر و اسانس خالص سیکرت چارم Secret Charm از برند ویکتوریا سیکرت Victoria's Secret عطری گلی میوه ای برای زنان است. عطر گرمی سیکرت چارم Secret Charm ترکیبی مقاومت ناپذیر از زنبور عسل، سیب های بزرگ و استفانوتیس است. اسانس سیکرت چارم Secret Charm متعلق به کالکشن "سیکرت گاردن" برند ویکتوریا سیکرت است.

نت ها: زنبور عسل، گل یاس، بابونه، آلوئه ورا، سیب

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر سیکرت چارم ویکتوریا سیکرت را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط