بارگیری...

عطر دیویدوف سیلور شادو آلتیتود (پرفیوم)

بازدید : 874

کد محصول : P1155103

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Davidoff


عطر سیلور شادو التیتود دیویدوف (Silver Shadow Altitude Davidoff)

طبع............... گرم و تند
گروه بویایی..... چوبی معطر
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه سیلور شادو آلتیتود، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه سیلور شادو آلتیتود می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      گریپ فروت، توت درخت عرعر

نت بدنه        سدر، هل، زیره سیاه، کرفس

نت پایه         چوب کشمیر، بخور، مشک

 

پرفیوم Silver Shadow Altitude Davidoff

 

عطر و اسانس خالص سیلور شادو آلتیتود Silver Shadow Altitude  از برند دیویدوف  Davidoff عطری چوبی برای مردان است. اسانس سیلور شادو آلتیتود  Silver Shadow Altitude در سال 2007 به بازار عرضه شد. مستر نوز این عطر Jean Jacques است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه سیلور شادو آلتیتود دیویدوف را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط