بارگیری...

عطر سوسپیرو اربا پورا (پرفیوم)

بازدید : 1779

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Sospiro


عطر اربا پورا سوسپیرو ( Sospiro Erba Pura )

طبع............... ملایم و شیرین
گروه بویایی...... میوه ای
نوع عطر.......... پرفیوم
جنسیت.......... زنانه و مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب
حجم.............. 50 میل

نکته : پرفیوم قوی ترین دسته بندی عطر می باشد که ماندگاری آن از ادکلن ها و ادوپرفیوم ها بیشتر و پخش بوی آن هم از اسانس خالص عطری بیشتر است.


قیمت: 400,000 تومان


درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی      نارنج ، پرتقال ، لیمو

نت بدنه        انواع میوه جات

نت پایه         مشک سفید ، کهربا ، وانیل

 

عطر Sospiro Erba Pura

 

سوسپیرو برند عطری است که توسط سرگیو مومو، خالق زرجف و دیگر برندهای لوکس عطری، در ایتالیا تاسیس شد.

عطر اسپرت سوسپیرو اربا پورا Sospiro Erba Pura عطری با رایحه شیرین برای زنان و مردان است که در سال 2013 توسط کریستین کاربونل Christian Carbonnel و لورا سانتاندر Laura Santander ساخته شد. اربا پیورا یک ترکیب خوشمزه و مدرن با رایحه‌ی غالب مرکبات مدیترانه است، اما بعد از آنکه رایحه مرکبات فروکش می کند فضای بیشتری برای خودنمایی وانیل، کهربا و مشک به وجود می آید. به همین دلیل این عطر تبدیل به یک عطر ظریف برای استفاده در طول روز و البته برای هر چهار فصل می شود، اربا پورا برای تمام سنین نیز بسیار مناسب و همچنین با صرفه اقتصادی می باشد.

اسانس عطر سوسپیرو ارباپورا رایحه ای بسیار جذاب و شیرین و سلطننتی و بسیار با وقار مناسب برای افرادی که دوست دارند رایحه مورد استفاده آنها پخش بویایی بسیار بالایی داشته باشد و همه مجذوب عطر آنها باشند. اربا پورا یادآور عطر هایی همچون اسکادا کالکشن می باشد.

 

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر زنانه و مردانه اربا پورا را در شیشه های 50 , 100  میل و با کیفیت پرفیوم عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط