بارگیری...

عطر سلطان الرحاب (پرفیوم)

بازدید : 135

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Alrehab


عطر سلطان الرحاب (Sultan Al-Rehab)

طبع............... خنک و تند
گروه بویایی..... چوبی ادویه ای
جنسیت.......... مردانه و زنانه
ماندگاری......... بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه سلطان الرحاب، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه سلطان الرحاب می باشد.


درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی      

نت بدنه       

نت پایه        

 

پرفیوم Sultan Al-Rehab

 

عطر خالص سلطان Sultan  عطری است چوبی و ادویه ای که به سفارش برند عربی الرحاب  Al-Rehabطراحی و وارد بازار عطر گردید. اسانس سلطان نوعی رایحه غنی ، گرم ، نرم و چوبی است که بهتر است به دلیل تند بودن در حد متوسط استفاده شود. این عطر گرمی برای آقایان و بانوان تولید شد هرچند از سوی بانوان آنچنان مورد استقبال قرار نگرفت. اسانس سلطان رایحه ای خنک دارد و برای هر فصلی می توان از آن استفاده کرد.

نت ها: سدر، درخت عرعر، مشک، ترنج، چوب صندل، هل، دارچین، وانیل

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر سلطان الرحاب را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط