بارگیری...

عطر سان ست هیت اسکادا (پرفیوم)

بازدید : 872

کد محصول : P2266602

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Escada


عطر سان ست هیت اسکادا (Sunset Heat Escada)

طبع............... خنک و شیرین
گروه بویایی..... استوایی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری......... بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه سان ست هیت، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه سان ست هیت می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی       انبه، پاپایا، آناناس، لیمو

نت بدنه         هلو

نت پایه         نارگیل، گیاه هبیسکوس، چوب صندل

 

پرفیوم Sunset Heat Escada

 

عطر خالص اسکادا سان ست هیت Sunset Heat by Escada عطری است برای خانمها که در آن از رایحه ی گل و گیاهان استفاده شده است. اسانس اسکادا سان ست هیت Sunset Heat by Escada  در سال 2007 راه اندازی شد. اسکادا سان ست هیت Sunset Heat by Escada عطری خنک است، با رایحه ای تابستانی و شیرین که بوی خوش میوه هایی استوایی را تداعی می کند. عطر سان ست هیت نسخه مردانه و زنانه دارد.

گرمای روز تابستان عقب می ماند در حالی که شب نزدیک می شود، حواس ما تیز می شود ، لذت همان چیزی که آرزو می کنیم و اینگونه است که اسکادا عطر تابستانی نسخه محدود Sunset Heat را معرفی می کند. عطر گرمی اسکادا سان ست هیت Sunset Heat by Escada با بوی خوشی که دارد می توان گفت مورد پسند بسیاری از بانوان قرار گرفت و با عطر غالب انبه برای روزهای داغ تابستانی کاملا مناسب است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر اسکادا سان ست هیت را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است. لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط