بارگیری...

عطر سان ست هیت اسکادا (پرفیوم)

بازدید : 9

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Escada


عطر سان ست هیت اسکادا (Sunset Heat Escada)

طبع............... خنک و شیرین
گروه بویایی..... استوایی
نوع عطر.......... پرفیوم
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری......... بسیار خوب
قیمت.............. هر گرم تومان

نکته 1 : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

نکته 2: «پرفیوم» بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی       انبه، پاپایا، آناناس، لیمو

نت بدنه         هلو

نت پایه         نارگیل، گیاه هبیسکوس، چوب صندل

 

پرفیوم Sunset Heat Escada

 

عطر اسکادا سان ست هیت Sunset Heat by Escada عطری است برای خانمها که در آن از رایحه ی گل و گیاهان استفاده شده است. عطر اسکادا سان ست هیت Sunset Heat by Escada  در سال 2007 راه اندازی شد. اسکادا سان ست هیت Sunset Heat by Escada عطری خنک است، با رایحه ای تابستانی و شیرین که بوی خوش میوه هایی استوایی را تداعی می کند. عطر سان ست هیت نسخه مردانه و زنانه دارد.

گرمای روز تابستان عقب می ماند در حالی که شب نزدیک می شود، حواس ما تیز می شود ، لذت همان چیزی که آرزو می کنیم و اینگونه است که اسکادا عطر تابستانی نسخه محدود Sunset Heat را معرفی می کند. عطر اسکادا سان ست هیت Sunset Heat by Escada با بوی خوشی که دارد می توان گفت مورد پسند بسیاری از بانوان قرار گرفت و با عطر غالب انبه برای روزهای داغ تابستانی کاملا مناسب است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر اسکادا سان ست هیت را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است. لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط