بارگیری...

عطر زریوس روژ جیونچی (پرفیوم)

بازدید : 105

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Givenchy


عطر زریوس روژ جیونچی (Xeryus Rouge Givenchy)

طبع............... گرم و تند
گروه بویایی..... شرقی سرخس گونه
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری......... بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه زریوس روژ، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه زریوس روژ می باشد.


درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی       کاکتوس، پرتقال چینی، ترخون

نت بدنه        فلفل فرنگی شیرین، گل شمعدانی آفریقایی، سدر

نت پایه        چوب صندل، سدر، مشک سفید

 

پرفیوم Xeryus Rouge Givenchy

 

اسانس خالص زریوس روژ Xeryus Rouge اولین عطر شرقی برای مردان توسط شرکت جیونچی Givenchy است. عطر خالص زریوس Xeryus (که نام آن از اسم یک خدای یونانی اقتباس شده) در نسخه قرمز بیشتر احساساتی شده است. این عطر گرمی توسط آنیک مناردو Annick Menardo در سال 1995 ساخته شده است. پرفیوم زریوس روژ Xeryus Rouge عطری آروماتیک کهربایی و گرم و تند است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر زریوس روژ جیونچی را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط