بارگیری...

عطر ریچی ریچی (پرفیوم)

بازدید : 416

کد محصول : P2186104

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Nina Ricci


عطر ریچی ریچی نینا ریچی (Ricci Ricci Nina Ricci)

طبع............... گرم
گروه بویایی..... چایپر گلی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری......... عالی

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه ریچی ریچی، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه ریچی ریچی می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی       ریواس، ترنج

نت بدنه         گل داتوره، گل مریم، تنتور گل رز

نت پایه         نعناع هندی، چوب صندل

 

پرفیوم Ricci Ricci Nina Ricci

 

اسانس خالص ریچی ریچی Ricci Ricci از برند نینا ریچی Nina Ricci عطری چایپر گلی و زنانه است. عطر گرمی ریچی ریچی Ricci Ricci در سال 2009 راه اندازی شد. ریچی ریچی Ricci Ricci توسط اورلین گیشارد Aurelien Guichard و ژاک کاوالیه Jacques Huclier ایجاد شده است. عطر و اسانس گرمی ریچی ریچی Ricci Ricci به عنوان عطری برای قهرمانان زرق و برق دار و شهری وارد بازار می شود.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی، عطر زنانه ریچی ریچی را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است. لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط