بارگیری...

عطر او د لاگوست L.12.12 روژ (پرفیوم)

بازدید : 39

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Lacoste


عطر او د لاگوست L.12.12 روژ لاگوست (Eau de Lacoste L.12.12 Rouge Lacoste)

طبع............... خنک و تلخ
گروه بویایی...... چوبی تند
نوع عطر.......... پرفیوم
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب
قیمت.............. هر گرم تومان


نکته 1 : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

نکته 2: «پرفیوم» بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی      انبه ، چای رویبوس ، پرتقال ماندارین

نت بدنه        هل ، فلفل ، زنجبیل

نت پایه         نت های چوبی ، اقاقیا سیاه ، بنزوئین

 

پرفیوم Eau de Lacoste L.12.12 Rouge Lacoste

 

عطر او د لاگوست L.12.12. روژ Eau de Lacoste L.12.12. Rouge  از جمله عطرهای شرکت لاگوست  Lacoste Fragrances است که در سال 2012 طرح ریزی شد.

سریال L.12.12.  برای 4 محصول برند لاگوست که با چهار رنگ مشخص می شوند، معنای خاصی دارد. این عبارت با الهام از اولین پیراهن چوگان (مسابقات پولو) در سال 1927 طراحی شده ("L" مخفف برند Lacoste ، شماره 1 نماد ماده "Petit Piqué" استفاده شده ، 2 نشان دهنده آستین کوتاه و 12 عدد نمونه اولیه ساخته شده قبل از محصول نهایی است). سری L.12.12.  لاگوست در سال 2011 با سه عطر مردانه آغاز شد: سفید ، آبی و سبز. و در فبریه سال 2012 ، این مجموعه با چاپ چهارمین محصولش گسترش یافت - L.12.12. قرمز (روژ).  رایحه این محصولات بیشتر بصورت جوان پسند و اسپرت عرضه شده و برای استفاده در اوقات فراغت و استفاده روزانه بسیار مناسب میباشند زیرا از پخش بوی بالا و رایحه هیجان انگیز و روحیه ورزشکاری تبعیت میکنند.

L.12.12. قرمز یک ترکیب چوبی پرشور ، پویا و پرانرژی است – با رایحه ای ادویه ای معطر. عطر لاگوست روژ که با نام لاگوست قرمز نیز شهرت دارد Lacoste L.12.12 Rouge با رایحه ی خنک و تلخش مناسب فصول گرم سال می باشد.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه روژ لاگوست را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط