بارگیری...

عطر رد لاگوست (پرفیوم)

بازدید : 112

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Lacoste


عطر رد لاگوست (Red Lacoste)

طبع............... خنک
گروه بویایی..... معطر سرخس گونه
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه رد لاگوست، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه رد لاگوست می باشد.









درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138470729 تماس بگیرید

نت بالایی      سیب سبز

نت بدنه        درخت کاج

نت پایه         نعناع هندی، خس خس

 

پرفیوم Red Lacoste

 

عطر خالص رد Red  محصولی از برند لاگوست  Lacoste Fragrancesعطری مردانه و معطر سرخس گونه است. اسانس خالص رد و یا عطر لاگوست قرمز در سال 2004 عرضه شده و طراحی و تولید آن را آنیک مناردو Annick Menardo بر عهده داشته است. عطر گرمی قرمز عطری مردانه با رایحه ای مرموز و شهوت بر انگیز است که حسی از انرژی را به شما ساطع میکند.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه رد لاگوست را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط