بارگیری...

عطر دی اند جی پور هوم اینتنسو (پرفیوم)

بازدید : 651

کد محصول : P1152301

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : D&G


عطر دی اند جی/دولچه گابانا پور هوم اینتنسو (D & G Pour Homme Intenso)

طبع............... گرم و تند
گروه بویایی...... چوبی معطر
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب
قیمت پرفیوم.................. هر گرم 8000 تومان
قیمت اسانس خالص........ هر گرم 14000 تومان

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه دی اند جی پور هوم اینتنسو، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه دی اند جی پور هوم اینتنسو می باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      اسطوخودوس، نت های آبی، ریحان، گل همیشه بهار، گل شمعدانی

نت بدنه        تنباکو، یونجه خشک، مریم گلی مرموک، درخت موپل، سبوس

نت پایه         چوب صندل، درخت سرو، مشک، کهربا، گل لادن

 

پرفیوم Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso

 

اسانس خالص پور هوم اینتنسو Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso یک نسخه جدید ، تصفیه شده از پرفیوم دی اند جی پور هوم  Dolce & Gabbana Pour Homme از سال 2012 است. این عطر خالص در زمستان 2014 راه اندازی می شود.

عطر گرمی دولچه اند گابانا پور هوم اینتنسو Dolce & Gabbana Intenso عطری است چوبی معطر و مردانه که ظرافت را نشان می دهد و تضادی بین عطرهای تمیز ، تازه و غنی و گرم است. این پرفیوم نیروی یک انسان مصمم است ، با قلبی که ریشه در سنت دارد ، اما در دنیای مدرن خوش می گذرد. پرفیوم دی اند جی دلچه گابانا پور هوم اینتنسو عطری است گرم و تند که برای فصول سرد مناسب است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه دی اند جی پور هوم اینتنسو را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط