بارگیری...

عطر دی اند جی پور هوم اینتنسو (پرفیوم)

بازدید : 43

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : D&G


عطر دی اند جی/دولچه گابانا پور هوم اینتنسو (D & G Pour Homme Intenso)

طبع............... گرم و تند
گروه بویایی...... چوبی معطر
نوع عطر.......... پرفیوم
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب
قیمت.............. هر گرم تومان

نکته 1 : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

نکته 2: «پرفیوم» بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی      اسطوخودوس، نت های آبی، ریحان، گل همیشه بهار، گل شمعدانی

نت بدنه        تنباکو، یونجه خشک، مریم گلی مرموک، درخت موپل، سبوس

نت پایه         چوب صندل، درخت سرو، مشک، کهربا، گل لادن

 

پرفیوم Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso

 

Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso یک نسخه جدید ، تصفیه شده از Dolce & Gabbana Pour Homme از سال 2012 است. این در زمستان 2014 راه اندازی می شود.

Dolce & Gabbana Intenso عطری است چوبی معطر و مردانه که ظرافت را نشان می دهد و تضادی بین عطرهای تمیز ، تازه و غنی و گرم است. این عطر نیروی یک انسان مصمم است ، با قلبی که ریشه در سنت دارد ، اما در دنیای مدرن خوش می گذرد. دی اند جی دلچه گابانا پور هوم اینتنسو عطری است گرم و تند که برای فصول سرد مناسب است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه دی اند جی پور هوم اینتنسو را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط