بارگیری...

عطر دیویدوف چمپیون (پرفیوم )

بازدید : 1591

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Davidoff


عطر دیویدوف چمپیون( Davidoff Champion )

طبع............... خنک و تند
گروه بویایی..... آروماتیک
نوع عطر.......... پرفیوم
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری......... بسیار خوب
حجم.............. 50 میل

نکته : پرفیوم قوی ترین دسته بندی عطر می باشد که ماندگاری آن از ادکلن ها و ادوپرفیوم ها بیشتر و پخش بوی آن هم از اسانس خالص عطری بیشتر است.


قیمت: 250,000 تومان


درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی      ترنج ، لیمو

نت بدنه        گالبانیوم ، دانه سیگ

نت پایه         سدر ، گلسنگ

 

عطر Davidoff Champion

 

دیویدوف چمپیون-Davidoff Champion عطری است که در سال 2010 توسط عطار مشهور و برجسته Aurelien Guichard به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. چمپیون بوی تند و خنکی دارد و به دلیل اسپرت بودن آن برای یک عطر همراه بسیار مناسب است. از آنجا که مخاطب هدف برای این عطر ورزشکاران هستند و برای اصلی‌ترین فعالیت روزانه آنها تولید شده با مزایایی دو طرفه همراه است، این عطر رایحه‌ای مناسب برای ورزشکاران دارد و همچنین برای استفاده در روزهای بهاری و تابستانی پیشنهاد می‌شود. چنانچه به یکی از فعالیت‌های ورزشی عادت دارید رایحه این عطر دمای بدن شما را پائین می‌آورد و حس سرزندگی ناشی از ورزش را دوچندان میکند. جذابیت این رایحه آنچنان است که اگر جایی برای بطری آب ورزشکار در ساکش باقی نماند تعجبی ندارد.

 

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه دیویدوف چمپیون را در شیشه های 50 , 100  میل و با کیفیت پرفیوم عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط