بارگیری...

عطر دیویدوف چمپیون (پرفیوم )

بازدید : 2575

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Davidoff


عطر دیویدوف چمپیون( Davidoff Champion )

طبع............... خنک و تند
گروه بویایی..... آروماتیک
نوع عطر.......... پرفیوم
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری......... بسیار خوب
قیمت.............. هر گرم 7000 تومان

نکته 1 : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

نکته 2: «پرفیوم» بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.


قیمت: 7,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی      ترنج ، لیمو

نت بدنه        گالبانیوم ، دانه سیگ

نت پایه         سدر ، گلسنگ

 

پرفیوم Davidoff Champion

 

پرفیوم دیویدوف چمپیون-Davidoff Champion عطری است که در سال 2010 توسط عطار مشهور و برجسته Aurelien Guichard به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. اسانس چمپیون بوی تند و خنکی دارد و به دلیل اسپرت بودن آن بصورت یک عطر گرمی همراه بسیار مناسب است. از آنجا که مخاطب هدف برای این عطر خالص ورزشکاران هستند و برای اصلی‌ترین فعالیت روزانه آنها تولید شده با مزایایی دو طرفه همراه است، این اسانس رایحه‌ای مناسب برای ورزشکاران دارد و همچنین برای استفاده در روزهای بهاری و تابستانی پیشنهاد می‌شود. چنانچه به یکی از فعالیت‌های ورزشی عادت دارید رایحه این پرفیوم دمای بدن شما را پائین می‌آورد و حس سرزندگی ناشی از ورزش را دوچندان میکند. جذابیت این عطر خالص گرمی آنچنان است که اگر جایی برای بطری آب ورزشکار در ساکش باقی نماند تعجبی ندارد.

 

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه دیویدوف چمپیون را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط