بارگیری...

عطر دیور هوم 2020 دیور (پرفیوم)

بازدید : 744

کد محصول : P1172219

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Dior


عطر دیور هوم 2020 دیور (Dior Homme 2020 Dior)

طبع............... گرم
گروه بویایی...... چوبی
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه دیور هوم 2020، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه دیور هوم 2020 می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      ترنج، فلفل صورتی، صمغ المی

نت بدنه        چوب کشمیر، سرو اطلسی، پچولی

نت پایه         ایزو ای سوپر، خس خس، مشک سفید

 

پرفیوم Dior Homme 2020 Dior

 

عطر و اسانس خالص دیور هوم Dior Homme 2020  محصول برند کریستین دیور Dior عطری چوبی برای مردان است و در سال 2020 به بازار عرضه شده است. عامل اصلی این عطر فرانسیس دماکی Francois Demachy است. اسانسDior Homme ، زنبق پودری و رایحه چوبی مردانه ، در نسخه اصلی در سال 2005 معرفی شد و سپس بعدا نسخه جدید 2011 ارائه شد. نسخه دیور هوم 2020 با غلظت اسانس و پرفیوم با شعار "من مرد شما هستم" اعلام شد و نسخه 2011 با نام Dior Homme Original در قفسه ها باقی مانده است.

دیور هوم جدیدDior Homme  توسط فرانسیس دماکی که می خواست تعریف جدیدی از احساسات مردانه داشته باشد ساخته شد. اسانس و عطر این نسخه به شدت چوبی ، گرم و حساس است. سازگاری مردانه از سرو اطلس و گرمای چوب ترمه با رایحه های تند آغشته شده است. به گفته عطرساز این نسخه از دیور هوم دارای یک امضای بینظیر است و اساسا تصویر یک مرد مدرن را ترسیم می کند، این نسخه عطری گرمی است که با نت های چوبی پر شده است و نشان دهنده بازگشت به اصول اولیه است: کلاسیک و سادگی. این عطر  شفاف ، تمیز ، ملایم و چوبی اما کمی شیرین است و مانند پوست دوم بدن را می پوشاند.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه دیور هوم 2020 دیور را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط