بارگیری...

عطر دیور هوم کلون دیور (پرفیوم)

بازدید : 772

کد محصول : P1242221

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Dior


عطر دیور هوم کلون 2013 دیور (Dior Homme Cologne 2013 Dior)

طبع............... خنک
گروه بویایی...... مرکباتی
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه دیور هوم کلون، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه دیور هوم کلون می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      ترنج کلابریا

نت بدنه        شکوفه گریپ فروت

نت پایه         مشک

 

پرفیوم Dior Homme Cologne 2013 Dior

 

عطر و اسانس گرمی دیور هوم کلون Dior Homme Cologne 2013 از برند دیور Dior عطری مرکباتی برای آقایان است. عطر خالص دیور هوم کلون Dior Homme Cologne 2013 در سال 2013 عرضه شده و عطار این عطر فرانسیس دماکی Francois Demachy است.

دیور هوم Dior Homme ، رایحه ای مردانه از سال 2005 ، نسخه های زیادی از جمله Dior Homme Cologne داشت که برای اولین بار در سال 2007 عرضه شد و در اوایل سال 2013 ، کمپانی دیور Dior نسخه جدیدی از دیور هوم کلون Dior Homme Cologne را ارائه داد. عطر جدید به عنوان یک پرفیوم مدرن، ساده ، طبیعی و پیچیده اعلام شده است. شامل ترکیبات مرکبات، گل و مشک است. فرانسیس دماکی ترکیب مواد اولیه گرانبها از ترنج کالابریا ، شکوفه گریپ فروت ایتالیایی و مشک حساس را فرموله می کند. این عطر گرمی حس خلوص پیراهن نخی سفید و طراوتی را که پس از دوش گرفتن باقی می ماند می دهد. عطر دیور هوم  Dior Homme به اندازه یک پرفیوم و در عین حال فوق العاده سبک، قوانین عطرسازی را زیر پا می گذارد. ترکیب خالص و دقیق آن نشان دهنده تلاش برای مواد خوب است. فرانسیس دماکی طراوت کلن را دوباره مرور می کند ، آن را تصفیه می کند و با حساسیت مشک را القا می کند. مسیر شگفت انگیز آن مانند یک نت بلند طولانی ، یک نقش طولانی است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه دیور هوم کلون 2013 دیور را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط