بارگیری...

عطر دیور هوم پرفیوم دیور (پرفیوم)

بازدید : 41

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Dior


عطر دیور هوم پرفیوم دیور (Dior Homme Parfum Dior)

طبع............... گرم
گروه بویایی...... چرم
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه دیور هوم پرفیوم، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه دیور هوم پرفیوم می باشد.


درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی      زنبق توسکانی ، پرتقال ایتالیایی

نت بدنه        چرم ، گل رز

نت پایه         چوب صندل ، امبرت (مشک گیاهی) ، آگاروود (عود) ، سدر

 

پرفیوم Dior Homme Parfum Dior

 

عطر دیور هوم پرفیوم Dior Homme Parfum  از برند دیور  Diorعطری است چرمی برای آقایان که در سال 2014 توسط فرانسیس دماکی Francois Demachy خلق گردید. این نسخه جدید ، اسانس دیور هوم را با غلظت غیرمعمولی که تأثیر شدیدی از خود بر جای می گذارد ، معرفی می کند. اصل مواد تشکیل دهنده آن با منحصر به فرد بودن پوست بیان می شود. این بار دیور هوم پرفیوم می تواند جایگزین بسیار خوبی برای دیور هوم اینتنس باشد با این تفاوت که در عطر آن، چیزی که نسبت به بقیه ی عناصر تشکیل دهنده غالب است بوی چرم می باشد. عطر Dior Homme Parfum نمایانگر ویژگی اصلی Dior Homme است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه دیور هوم پارفوم دیور را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط