بارگیری...

عطر دیور هوم اینتنس دیور (پرفیوم)

بازدید : 838

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Dior


عطر دیور هوم اینتنس دیور (Dior Homme Intense Dior)

طبع............... گرم و شیرین
گروه بویایی...... چوبی گلی
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب
قیمت پرفیوم.................. هر گرم 5000 تومان
قیمت اسانس خالص........ هر گرم 9000 تومان

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه دیور هوم اینتنس، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه دیور هوم اینتنس می باشد.

درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138470729 تماس بگیرید

نت بالایی      اسطوخودوس

نت بدنه        گل زنبق ، امبرت (مشک گیاهی) ، گلابی

نت پایه         سرو ویرجینیا ، خس خس

 

پرفیوم Dior Homme Intense Dior

 

عطر خالص دیور هوم اینتنس Dior Homme Intense  عطری چوبی گلی برای مردان است. این اسانس خالص که برای اولین بار در سال 2007 به بازار عرضه شد بسیار جذاب و پیشرفته بوده و بعد از نسخه ی Dior Homme در سال 2005 و Dior Homme Cologne در سال 2007 و به عنوان جایگزین و تکمیل دیور هوم از برند سلطنتی دیور ،  طراحی شده بود. اسانس دیور هوم اینتنس این بار در سال 2011 مرکب از آراسته های گل و چوب ، دقیقاً مانند پیشینیان آن ارائه شد. این عطر گرمی با رایحه ای گیرا و حس برانگیز و غنی با خط بویایی بالا ، مناسب میهمانی های شبانه و رسمی میباشد و در دسته ی رایحه های چوبی قرار دارد. اسانس دیور هوم به گونه ای پوشیده می شود که کت و شلوار بسیار شیک و مدرن می پوشید. عطر خالص دیور هوم اینتنس عظمت فوق العاده و پیچیدگی یک عطر پرفیوم سخاوتمندانه و قدرتمند را آشکار می کند. شدت بویایی زنبق با جنبه امبری آمیزی و پایه چوبی گرانبها افزایش می یابد. رایحه ای معطر و حسی که دنباله آن شما را به خود می خواند.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه دیور هوم اینتنس دیور را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط