بارگیری...

عطر دیور هوم اسپرت 2017 دیور (پرفیوم)

بازدید : 789

کد محصول : P1252223

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Dior


عطر دیور هوم اسپرت 2017 دیور (Dior Homme Sport 2017 Dior)

طبع............... سرد
گروه بویایی...... معطر چوبی
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه دیور هوم اسپرت 2017، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه دیور هوم اسپرت 2017 می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      پرتقال خونی، گریپ فوت، لیمو، گلابی

نت بدنه        فلفل صورتی، جوز هندی، شمعدانی

نت پایه         چوب صندل، خس خس

 

پرفیوم Dior Homme sport 2017 Dior

 

عطر و اسانس خالص دیور هوم اسپرت Dior Homme Sport 2017 از برند دیور Dior عطری معطر چوبی و مردانه است که در سال 2017 توسط عطار اختصاصی خانه دیور، فرانسیس دماکی  Francois Demachy طراحی شده است.  اولین نسخه از عطر گرمی دیور هوم اسپرت Dior Homme Sport در سال 2008 منتشر شد. و تغییر شکل اسانس دیور هوم اسپرت Dior Homme Sport از سال 2012 ، که به عنوان یک تنوع ظریف تر و پودری تر ساخته شده بود ،  درنهایت در فوریه 2017 با این نسخه نهایی جایگزین می شود. دیور هوم اسپرت Dior Homme Sport "خود را دوباره کشف می کند" مانند بوی "شهری ، پیچیده و سکسی" ، با ایده سبک زندگی سریع و پویا. فرانسیس دماکی ، عطرساز داخلی Dior ، تمام نسخه های قبلی این عطر را خلق کرده است و نسخه جدید با افزودن نت های میوه ای خالص و غلیظ ، نت های انفجاری، ادویه جات ، گیاهان و چوب ایجاد شده است. ترکیب مرکبات لیمو ، پرتقال خونی و گریپ فروت ترکیب را باز می کند. قلب تند شامل نت های فلفل صورتی و جوز هندی است که روی پایه چوبی چوب صندل و وتیور قرار دارد. شعار این رایحه "زندگی یک زمین بازی است" است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه دیور هوم اسپرت 2017 دیور را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط