بارگیری...

عطر دیور هوم اسپرت دیور (پرفیوم)

بازدید : 806

کد محصول : P1252222

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Dior


عطر دیور هوم اسپرت دیور (Dior Homme Sport Dior)

طبع............... سرد
گروه بویایی...... معطر چوبی
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه دیور هوم اسپرت، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه دیور هوم اسپرت می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      لیمو آمالفی، گریپ فروت، ترنج، صمغ المی

نت بدنه        زنجبیل، خس خس، سرو ویرجینیا

نت پایه         اسطوخودوس، چوب صندل، رزماری

 

پرفیوم Dior Homme Sport Dior

 

عطر و اسانس خالص دیور هوم اسپرت Dior Homme Sport محصول برند دیور Dior عطری معطر چوبی و مردانه است. بینی پشت این عطر گرمی فرانسیس دماکی Francois Demachy است. در پاییز سال 2008 ، کمپانی دیور عطر خالص دیور هوم اسپرت Dior Homme Sport را راه اندازی کرد ، که به عنوان یک عطر تازه و انفجاری برای جوانان ارائه شد. اسانس گرمی دیور هوم اسپرت Dior Homme Sport روح آزاد یک مرد جوان را تقویت می کند و به عنوان عطر مرکبات انفجاری با پایه چوبی و زنجبیل که از سنت رایحه دیور هوم Dior Homme پیروی می کند ، اعلام می شود. فرانسیس دماکی ایده اولیه اش ایجاد عطری بود که احساس و حسی را که هنگام خوردن آب نبات داریم برانگیزد. اثرات بسیار تند و سوزان که به سادگی شما را مجبور به تنفس عمیق می کند.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه دیور هوم اسپرت دیور را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط