بارگیری...

عطر دیور فارنهایت ابسولوت (پرفیوم)

بازدید : 867

کد محصول : P1172206

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Dior


عطر دیور فارنهایت ابسولوت (Fahrenheit Absolute Dior)

طبع............... گرم و تلخ
گروه بویایی...... چوبی مشک گل
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب


«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه فارنهایت ابسلوت، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه فارنهایت ابسلوت می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی     

نت بدنه       

نت پایه        

 

پرفیوم Fahrenheit Absolute Dior

 

Dior برند دیور برای تولد 21 سالگی اسانس فارنهایت ، وارث خود را معرفی می کند - Fahrenheit Absolute عطر خالص فارنهایت ابسلوت، شدیدتر و تیره تر از اصل. این اسانس خالص با رایحه های رایج تشدید شده اصلی ، قوی تر و قدرتمندتر است. عطر گرمی فارنهایت ابسلوت Dior Fahrenheit Absolute در سپتامبر 2009 به بازار عرضه شد. پرفیوم دیور فارنهایت ابسولوت-Dior Fahrenheit Absolute عطری است گرم و تلخ که توسط Francois Demachy طراحی شده است.

نت های این عطر عبارتند از: بخور ، صمغ مرم ، گل بنفشه ، آگاروود (عود)

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه دیور فارنهایت ابسولوت را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط