بارگیری...

عطر دیور فارنهایت ابسولوت (پرفیوم)

بازدید : 173

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Dior


عطر دیور فارنهایت ابسولوت (Fahrenheit Absolute Dior)

طبع............... گرم و تلخ
گروه بویایی...... چوبی مشک گل
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب
قیمت پرفیوم.................. هر گرم 8000 تومان
قیمت اسانس خالص........ هر گرم 14000 تومان

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه فارنهایت ابسلوت، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه فارنهایت ابسلوت می باشد.قیمت: 8,000 تومان


قیمت: 14,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی     

نت بدنه       

نت پایه        

 

پرفیوم Fahrenheit Absolute Dior

 

Dior برند دیور برای تولد 21 سالگی اسانس فارنهایت ، وارث خود را معرفی می کند - Fahrenheit Absolute عطر خالص فارنهایت ابسلوت، شدیدتر و تیره تر از اصل. این اسانس خالص با رایحه های رایج تشدید شده اصلی ، قوی تر و قدرتمندتر است. عطر گرمی فارنهایت ابسلوت Dior Fahrenheit Absolute در سپتامبر 2009 به بازار عرضه شد. پرفیوم دیور فارنهایت ابسولوت-Dior Fahrenheit Absolute عطری است گرم و تلخ که توسط Francois Demachy طراحی شده است.

نت های این عطر عبارتند از: بخور ، صمغ مرم ، گل بنفشه ، آگاروود (عود)

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه دیور فارنهایت ابسولوت را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط