بارگیری...

عطر دیور ادیکت (پرفیوم)

بازدید : 184

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Dior


عطر دیور ادیکت (Dior Addict)

طبع............... گرم و شیرین
گروه بویایی...... گلهای شرقی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری.........بسیار خوب
قیمت پرفیوم.................. هر گرم 8500 تومان
قیمت اسانس خالص........ هر گرم 14000 تومان

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه دیور ادیکت، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه دیور ادیکت می باشد.قیمت: 8,500 تومان


قیمت: 14,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی      توت سیاه ، برگ درخت ماندارین

نت بدنه        یاس ، شکوفه شب سرئوس ، شکوفه پرتقال ، گل رز

نت پایه         وانیل ، لوبیا تونکا ، چوب صندل

 

پرفیوم Dior Addict

 

عطر خالص Dior Addict by Dior عطری زنانه و گلی است. رایحه ای کهربایی با نت های گل؛ ثروتمند ، نفسانی ، شما را به انجام کارهای جسورانه و ساده ترغیب می کند ، و باعث می شود احساس آزادی و انرژی کنید و شما را به بودن انسانی رک و روراست و تحسین برانگیز تشویق میکند. این عطر گرمی برای خانم های جسور و شجاع و بی پروا که در قید و بند چیزی رفتار نمیکنند طراحی شده است. اسانس دیور ادیکت Dior Addict در سال 2002 ، توسط تری واسر Thierry Wasser و کریستیان داسولیر Christian Dussoulier ایجاد شد. اینبار این رایحه توسط فرانسوا دیماکی و با ظاهری جدیدتر و با ساختاری سنگین تر ، غلیظ تر و غنی تر از نسخه ی اصلی طراحی و به بازار عرضه شد.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر زنانه دیور ادیکت را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط