بارگیری...

عطر دیوریسیما دیور (پرفیوم)

بازدید : 759

کد محصول : P3252216

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Dior


عطر دیوریسیما دیور (Diorissima Dior)

طبع............... سرد
گروه بویایی..... معطر
جنسیت.......... مردانه و زنانه
ماندگاری......... بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه دیوریسیما، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه دیوریسیما می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی    

نت بدنه       

نت پایه       

 

پرفیوم Diorissima Dior

 

عطر و اسانس خالص دیوریسیما Diorissima محصول برند کریستین دیور Dior عطری معطر و برای زنان و مردان است. عطر گرمی دیوریسیما Diorissima در سال 2018 عرضه شد. عطار این عطر فرانسیس دماکی Francois Demachy است. رایحه دیوریسیما Diorissima شبیه سرگیجه بویایی است، لحظه ای که معلق می شود. این عطر گرمی بین ظرافت و جسارت تعادل ایجاد می کند و تنها با ذکر نام آن ، حضور و هاله آن را آشکار می کند. پرفیوم و عطر دیوریسیما Diorissima یک عطر درخشان با جذابیتی نه ترسناک ، بلکه الهام بخش است. مشک های سفید که در داخل این باغ مرکبات قرار گرفته اند ، به این عطر گرمای شیری می بخشند.

دیوریسیما Diorissima، گلی میوه ای، عضوی دیگر از کالکشن Maison Christian Dior است که بین هماهنگی درخشان و تند مرکبات و رایحه منحصر به فرد گلهای سفید در نوسان است. دیوریسیما Diorissima از اولین اسپری شاداب و تند است ، عطری است با یک مسیر تازه و گلدار که می داند چگونه باید محتاط باشد ، آنچنان که حضور قوی آن طوفانی را پنهان می کند.

عطرساز دیوریسیما درباره آن می‌گوید: این عطر جذابیت شورانگیز و بی‌نقص دختران پاریسی را دارد که بدون مقدمه شما را جذب خودش می‌کند. آمیزه آن که جلوه‌های احساسات‌برانگیز را با سویه‌های گل‌فام همراه می‌کند، ‌میان نت درخشان پرتقال و یاسمن گاردنیا نوسان می‌کند تا درنهایت با لطافت پنبه‌ای آکوردهای مشک‌فام به پایان برسد.

نت ها: پرتقال، یاسمن، مشک

 

فروشگاه  رایحه ی طلایی ، عطر دیوریسیما زنانه و مردانه را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط