بارگیری...

عطر دیزی مارک جیکوبز (پرفیوم)

بازدید : 42

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Marc Jacobs


عطر دیزی مارک جیکوبز (Daisy Marc Jacobs)

طبع............... خنک و شیرین
گروه بویایی...... چوبی مشک گل
نوع عطر.......... پرفیوم
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری.........بسیار خوب
قیمت.............. هر گرم تومان


نکته 1 : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

نکته 2: «پرفیوم» بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی      برگ بنفشه، گریپ فروت خونی، توت فرنگی

نت بدنه        بنفشه، گاردنیا، یاسمن

نت پایه         مشک، چوبهای سفید، وانیل

 

پرفیوم Daisy Marc Jacobs

 

عطر دیزیDaisy   توسط  Marc Jacobs عطری زنانه و گلی چوبی مشکی است که در سال 2007 با تلاش آلبرتو موریلز Alberto Morillas  به بازار عرضه شد. این عطر برنده 2 جایزه است:FiFi Award Fragrance Of The Year Women`s Luxe 2008   و FiFi Awards Best Packaging Women’s Prestige 2008. این عطر برای یک زن پیچیده ، اغواگر و خیره کننده اختصاص داده شده است ، که در عین سادگی تلاش می کند.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر زنانه دیزی مارک جیکوبز را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط