بارگیری...

عطر دیزایر بلو آلفرد دانهیل (پرفیوم)

بازدید : 825

کد محصول : P1252104

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Dunhill


عطر دیزایر بلو آلفرد دانهیل (Desire Blue Alfred Dunhill)

طبع............... خنک و ترش
گروه بویایی...... معطر
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه دیزایر بلو، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه دیزایر بلو می باشد.









در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      لیچی ، پرتقال ماندارین ، درخت سدر ، ترنج

نت بدنه        نت های دریا ، پرتقال ، اقاقیای بلند برزیلی

نت پایه         لوبیای تونکا ، کهربا ، مشک ، صمغ بنزوئین

 

پرفیوم Desire Blue Alfred Dunhill

دو سال پس از تولید دانهیل دیزایر، در سال 2002، شرکت انگلیسی آلفرد دانهیل محصولی با همان شکل و شمایل به رنگ آبی و با نام اسانس دیزایر بلو معرفی کرد. این عطر خالص بر خلاف دانهیل دیزایر، رایحه‌ای خنک و تابستانی دارد. عطار برجسته فیلیپ رومانو Philippe Romano وظیفه ی طراحی و اجرای این رایحه مردانه را به عهده داشته است.

 

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه دیزایر بلو آلفرد دانهیل را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط