بارگیری...

عطر جیونچی آماریج (پرفیوم)

بازدید : 45

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Givenchy


عطر جیونچی آماریج (Amarige Givenchy)

طبع............... گرم و شیرین
گروه بویایی...... گلی
نوع عطر.......... پرفیوم
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری.........بسیار خوب
قیمت.............. هر گرم تومان


نکته 1 : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

نکته 2: «پرفیوم» بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی      شکوفه پرتقال، هلو، آلو، اسانس بهارنارنج، رزوود برزیلی، پرتقال ماندارین، بنفشه

نت بدنه        گل مریم، گل میموزا، گل گاردنیا، یلانگ یلانگ، گل یاسمن، اقاقیا، گل میخک، توت قرمز، مویز سیاه، کاسیا(دارچین)، رز، ارکیده

نت پایه         چوب صندل، نت های چوبی، وانیل، کهربا، لوبیا تونکا، مشک، سدر

 

پرفیوم Amarige Givenchy

 

عطر Amarige محصول جیوانچی  Givenchyعطری است گلی برای خانمها که در سال 1991 به بازار عرضه شد. عطار این عطر بینظیر  Dominique Ropion است. نام عطر "Amarige" ریشه‌ی فرانسوی از کلمه انگلیسی "Mariage" به معنای ازدواج است. به همین دلیل است که این عطر به اندازه یک لحظه قوی ازدواج ، شاد ، آبدار و فراموش نشدنی است. آن چنان مجلل و گلی است که به نظر می رسد ترکیب آن شامل تمام گلهای زیبایی است که در جهان وجود دارد.  عطر آماریج زنانه برازنده ، بازیگوش و جذاب است ، یک زن واقعی فرانسوی عاشق. او شادی را تابانده و لبخندی شاد می زند.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر زنانه جیونچی آماریج را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط