بارگیری...

عطر جیوانچی آنجئو دمون له سکرت (پرفیوم)

بازدید : 43

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Givenchy


عطر جیوانچی آنجئو دمون له سکرت (Ange Ou Demon Le Secret Givenchy )

طبع............... ملایم و شیرین
گروه بویایی...... گلی
نوع عطر.......... پرفیوم
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری.........بسیار خوب
قیمت.............. هر گرم تومان

نکته 1 : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

نکته 2: «پرفیوم» بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی      چای ، قره قاط ، لیمو آمالفی

نت بدنه        گل صد تومانی ، یاسمن ، نیلوفر آبی

نت پایه         نت های چوبی ، پچولی

 

پرفیوم Ange Ou Demon Le Secret Givenchy

عطر جیوانچی آنجئو دمون له سکرت-Givenchy Ange Ou Demon Le Secret عطری است گلی برای زنان و این عطر در سال 2009 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. Ange Ou Demon Le Secret سنت عطرهای Ange Ou Demon را ادامه می دهد و "اوما تورمن" چهره تبلیغاتی آن است. این عطر به عنوان یک عطر مست کننده با گلهای سفید ، لیمو زمستانی ایتالیایی ، برگ چای سبز ، یاسمن ، گل صد تومانی ، چوب بور و پاچولی ارائه شده است. Flacon این عطر همان شرمندگی قبلی های خود را دارد اما این بار در رنگ صورتی شامپاین رنگ شده است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر زنانه جیوانچی آنجئو دمون له سکرت را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط