بارگیری...

عطر جگوار بلک (پرفیوم)

بازدید : 7645

کد محصول : P1251201

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Jaguar


عطر جگوار بلک کلاسیک (Jaguar Classic Black)

طبع............... خنک
گروه بویایی..... تند
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری......... متوسطقیمت: 525,000 تومان


قیمت: 990,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی       سیب سبز، نارنگی ماندارین، پرتقال تلخ

نت بدنه        شمعدانی، جوز، هل، چای، آب دریا

نت پایه       خس خس، سدر ویرجینیا، چوب صندل، مشک سفید، دانه تونکا، خزه بلوط

 

پرفیوم Jaguar Classic Black

ادکلن جگوار کلاسیک بلک رایحه ای کهربایی سرخس گونه و مردانه است که در سال 2009 و توسط Dominique Preyssas معرفی شده است. ادکلن جگوار سرشار از نت است؛ با پرتقال، سیب سبز و ماندارین شروع می شود؛ سپس، یک جنبه تند با هل و جوز هندی، همراه با لمس شمعدانی و چای سیاه نشان می دهد. با این حال، در نت میانه، آب دریا سایه می اندازد. در پایان، جنبه سرخس گونه آن با نت های خزه بلوط و خس‌خس ظاهر می‌شود که با نت‌های خامه‌ای چوب صندل، مشک و دانه‌های تونکا ترکیب شده‌اند. در نت پایه، حالتی شیرین، چوبی و صاف پیدا می کند. نگرش لوکس مرتبط با خودروهای برند جگوار -با شهرت جهانی- باعث می شود مغز ما بلافاصله عطر را با قدرت و کمال ترکیب کند. هرچند اصلا چنین نیست، در بررسی نظرات متفاوت کاربران حرفهای متناقض بسیاری مطرح شد، از پخش و ماندگاری و همه پسند بودن رایحه گرفته تا ذات و مواد اولیه تشکیل دهنده عطر و برند و... در نتیجه آنچه در اینجا مطرح می کنیم با توجه به استقبال و سلیقه مشتری در مشهد است که امیدواریم در انتخاب رایحه یاری دهنده شما باشد.

ادکلن جگوار بلک کلاسیک رایحه ای لوکس و همه جایی است، با پخش بسیار خوب و قدرت ماندگاری قابل قبول که می توان آن را در هر مناسبت یا آب و هوایی استفاده کرد. رایحه ای متفاوت است، جوان و تازه است، کمی تند است ولی تهاجمی نیست. استفاده از آن در محل کار، باشگاه، پیک نیک یا تخت خواب خوشایند است، قطعا یک نوع عطر اداری/حرفه ای روزانه است. ادکلن اورجینال جگوار مشکی به نسبت دیگر عطرهای اورجینال ارزان است بنابراین برای خرید بلایند بای (بدون تجربه و تست قبلی) ریسک کمی دارد، در واقع هیچوقت پولی برای عطرهای جگوار هدر نمی رود؛ بوی فریب نمی دهد، و فقط عطری خلاقانه است اما اسانس های باکیفیت آن در رده عطرهای گران قیمت قرار میگیرد. یک عطر کلاسیک خالص است که حس مردانگی خوبی میدهد. واقعا بوی خوبی دارد، اما اشتباه نکنید هیچ چیز جدید و خاصی ندارد، خاص نیست ولی اصلا بد نیست.

جگوار کلاسیک بلک شبیه آزارو کروم لجند است، اما خوش پسندتر، شاید بتوان آنها را جایگزین یکدیگر کرد هرچند روی پوست متفاوت هستند. هر دوی آن‌ها نت‌های مشترکی دارند، اما آزارو میوه‌ای‌تر و با طراوت‌تر است، و جگوار مشکی با ویژگی‌های معطر حضور بیشتری دارد و واقعاً یک رایحه چوبی سبز و تازه است که با مقداری ادویه خامه ای متعادل شده، و بیش از حد آبی یا آکواتیک یا متالیک نیست.

فروشگاه رایحه ی طلایی، عطر جگوار بلک مردانه را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند. عطرها (اسانس ها)ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبرترین شرکت های اروپایی گزینش شده است. لذا در عین زیبایی رایحه، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط