بارگیری...

عطر جوی بای دیور (پرفیوم)

بازدید : 752

کد محصول : P2372227

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Dior


عطر جوی بای دیور دیور (Joy by Dior Dior)

طبع............... معتدل
گروه بویایی..... گلی چوبی مشکی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه جوی بای دیور، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه جوی بای دیور می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      ترنج، نارنگی

نت بدنه        گل رز، هلو، کاسیس

نت پایه         مشک سفید، چوب صندل، سرو، پچولی، بنزوئین

 

پرفیوم Joy by Dior Dior

 

عطر و اسانس خالص جوی بای دیور Joy by Dior از برند دیور Dior عطری گلی چوبی مشکی برای بانوان است که توسط فرانسیس دماکی Francois Demachy در اوت سال 2018 به بازار عطر وارد شده است. این عطر به عنوان رایحه انرژی، رایحه زندگی و لطافت، رایحه خوشبختی و خلق و خوی خوب درک شده است. فرانسیس دماکی François Demachy ، عطرساز داخلی برند دیور، درباره این رایحه میگوید: "جادور این جوی احساس قابل توجهی از شادی را با ارائه تفسیر بویایی  بیان می کند. این عطر شبیه به نقاشی های خاصی است که تکنیکی بسیار دقیق، و نه در عین حال بیش از حد آشکار دارد.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر زنانه جوی بای دیور را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط