بارگیری...

عطر جادور این جوی دیور (پرفیوم)

بازدید : 745

کد محصول : P2282228

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Dior


عطر جادور این جوی دیور (J'Adore In Joy Dior)

طبع............... خنک
گروه بویایی..... گلی میوه ای
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه جادور این جوی، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه جادور این جوی می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      نمک دریا

نت بدنه        گل یاس، یلانگ یلانگ، نرولی، گل مریم

نت پایه         هلو

 

پرفیوم J'Adore In Joy Dior

 

عطر خالص جادور این جوی J'Adore In Joy از برند دیور Dior عطری است گلی میوه ای و زنانه که توسط فرانسیس دماکی Francois Demachy در بهار سال 2017 معرفی و عرضه شده است. جادور این جوی J'Adore In Joy نسخه ای از یکی از ستون های خط فعلی دیور یعنی جادور J'Adore است. این اسانس گرمی به عنوان رایحه شادی ، عشق برای زندگی ، تفریح آنی، و تعجب بهار توصیف می شود. پرفیوم جادور این جوی J'Adore In Joy رایحه ای گلی میوه ای جسورانه با طعم شور دارد. فرانسیس دماکی ، عطرساز داخلی دیور، بطور غیر منتظره و غیر معمولی مقداری نمک را به ترکیب گرم گلی اضافه می کند. این آکورد نمکی در بالای این ترکیب عطر، به مخلوط گلهای سفید شامل یاسمن سمباک ، نرولی ، مریم و یلانگ یلانگ تمرکز میکند. اما ترکیب هلوهای رسیده در پایه عطر به کل عطر طعم میوه ای می بخشد.

 

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر زنانه جادور این جوی را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط