بارگیری...

عطر تی تامی هیلفیگر (پرفیوم)

بازدید : 177

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Tommy Hilfiger


عطر تی تامی هیلفیگر (T Tommy Hilfiger)

طبع............... خنک
گروه بویایی...... معطر
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب
قیمت پرفیوم.................. هر گرم 6000 تومان
قیمت اسانس خالص........ هر گرم 9000 تومان

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه تی، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه تی می باشد.قیمت: 6,000 تومان


قیمت: 9,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی     

نت بدنه       

نت پایه        

 

پرفیوم T Tommy Hilfiger

 

عطر خالص تی T  محصول مجموعه  Tommy Hilfiger عطری است معطر و خنک برای آقایان که در سال 2001 همراه با عطر T Girl به بازار عرضه شد. عطار این عطر گرمی آنی بانزنشن Annie Buzantian است. عطر گرمی تی برای فصول گرم سال پیشنهاد می شود. تامی هیلفیگر ادعا می کند که پرفیوم تی " بسیار سرگرم کننده ، بسیار شفاف و بسیار سکسی" است.

نت ها: نت های سبز ، درخت کاج ، کلمنتین ، لیمو ، چوب سفید

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه تی تامی هیلفیگر را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط