بارگیری...

عطر تاچ آف پینک لاگوست (پرفیوم)

بازدید : 204

کد محصول : P2241112

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Lacoste


عطر تاچ آف پینک لاگوست (Touch of Pink Lacoste)

طبع............... خنک
گروه بویایی..... مرکباتی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه تاچ آف پینک لاگوست، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه تاچ آف پینک لاگوست می باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      پرتقال، هلو، پرتقال خونی، گشنیز، هل

نت بدنه        گل یاس، گشنیز، هل، برگ بنفشه، بذر هویج

نت پایه         وانیل، مشک، چوب صندل

 

پرفیوم Touch of Pink Lacoste

 

اسانس خالص تاچ آف پینک Touch of Pink از برند لاگوست Lacoste Fragrances نسخه دیگری از عطرهای پینک به معنای صورتی از این برند است که در سال 2004 عرضه شده است. اسانس گرمی تاچ آف پینک زنانه دارای رایحه مرکباتی است و مخاطبان جوان را هدف گرفته است. عطر گرمی تاچ آف پینک توسط دومیتیل برتیه  Domitille Michalon Bertier طراحی  و عرضه شده است. عطر خالص تاچ آف پینک Touch of Pink تجربه ای کاملا متفاوت از حس بویایی، پرانرژی ، زنانه و شاد است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر زنانه تاچ آف پینک لاگوست را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط