بارگیری...

عطر تام فورد گری وتیور (پرفیوم)

بازدید : 737

کد محصول : P1270422

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Tom Ford


عطر تام فورد گری وتیور (Tom Ford Grey Vetiver)

طبع............... خنک
گروه بویایی..... چوبی ادویه ای
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه گری وتیور، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه گری وتیور می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      گریپ فروت، شکوفه پرتقال، مریم گلی

نت بدنه        جوز هندی، ریشه زنبق زرد، فلفل شیرین

نت پایه         خس خس، نت های چوبی، خزه بلوط، کهربا

 

پرفیوم Tom Ford Grey Vetiver

 

عطر و اسانس خالص گری وتیور Grey Vetiver محصول  Tom Ford یک عطر مردانه چوبی تند است که در سپتامبر سال 2009 راه اندازی شد. تام فورد نسخه جدیدی را برای مردان، به عنوان عطری با وتیور غالب، همراه با نت های شور و آکورد های آفتابی و چوبی با عنوان عطر گرمی گری وتیور اعلام کرد. این پرفیوم دارای مرکبات براق ، ادویه جات ، چوب گرانبها و خس خس است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه تام فورد گری وتیور را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط