بارگیری...

عطر تام فورد ولوت ارکید (پرفیوم)

بازدید : 766

کد محصول : P2120426

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Tom Ford


عطر ولوت ارکید تام فورد (Velvet Orchid Tom Ford)
طبع............... گرم
گروه بویایی..... گلی شرقی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری......... بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه ولوت ارکید، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه ولوت ارکید می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      نوشیدنی رام، عسل، پرتقال ماندارین، ترنج

نت بدنه        عطر بلک ارکید، گل ارکیده، گل یاس، گل آفتاب پرست، گل سنبل، گل نرگس، روغن گل رز، گل مگنولیا، شکوفه پرتقال

نت پایه        وانیل، صمغ مر، جیر، چوب صندل، صمغ بالزام، لابدانوم

 

پرفیوم Velvet Orchid Tom Ford

 

عطر و اسانس گرمی ولوت ارکید Velvet Orchid از برند تام فورد Tom Ford عطری زنانه، گلی کهربایی است. عطر خالص ولوت ارکید در سال 2014 راه اندازی شد. این عطر توسط Yann Vasnier ، Calice Becker ، Shyamala Maisondieu و Antoine Maisondieu ساخته شد. اسانس ولوت ارکید Velvet Orchid تداعی کننده محبوب ترین عطر این کمپانی یعنی بلک ارکید Black Orchid است که در سال 2006 عرضه شد. اسانس پرفیوم ولوت ارکید Velvet Orchid در سال 2014 به بازار آمد و میراثی از امضای گل های جسورانه و پر زرق و برق را به همراه آورد که نوید یک شخصیت ، فضا و تجربه خاص از رایحه را می دهد.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر زنانه ولوت ارکید را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط