بارگیری...

عطر تام فورد وایت سوئید (پرفیوم)

بازدید : 637

کد محصول : P2120407

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Tom Ford


عطر تام فورد وایت سوئید (Tom Ford White Suede)

طبع............... گرم و شیرین
گروه بویایی..... چوبی مشک گلی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه وایت سوئید، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه وایت سوئید می باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      آویشن، چای

نت بدنه        سوسن دره، زعفران، گل رز

نت پایه         جیر، مشک، چوب صندل، کهربا، کندر

 

پرفیوم Tom Ford White Suede

 

عطر و اسانس خالص وایت سوئید White Suede  از برند تام فورد Tom Ford عطری گلی چوبی مشکی برای زنان است. وایت سوئید در سال 2009 به بازار عرضه شد.

در سپتامبر 2009 ، تام فورد مجموعه White Musk Collection را که شامل چهار عطر جدید است ، ارائه داد: اربن ماسک، وایت سوئید، ماسک پیور، جاسمین ماسک. این مجموعه بر اساس جوهر مشک ساخته شده است که یکی از مواد مورد علاقه تام فورد است. این عطرهای خالص بسیار زنانه هستند ، و از نظر رنگی و ترکیبی نسبت به نسخه های قبلی کمی سبک تر هستند. سه عطر اول با همکاری عطر سازان جیوادان Givaudan ایجاد شده است، در حالی که پرفیوم وایت سوئید با همکاری فرمنیخ Firmenich تولید شد.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر زنانه تام فورد وایت سوئد را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط