بارگیری...

عطر تام فورد نویر اکستریم (پرفیوم)

بازدید : 767

کد محصول : P1120408

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Tom Ford


عطر تام فورد نویر اکستریم (Tom Ford Noir Extreme)

طبع............... گرم
گروه بویایی..... چوبی شرقی
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه تام فورد نویر اکستریم، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه تام فورد نویر اکستریم می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      هل، جوز هندی، زعفران، پرتقال ماندارین، نرولی

نت بدنه        بستنی کلفی، گل رز، گل یاس، کندر رومی یا مصطکی، شکوفه پرتقال

نت پایه         وانیل، کهربا، نت های چوبی، چوب صندل

 

پرفیوم Tom Ford Noir Extreme

 

عطر و اسانس خالص نویر اکستریم Noir Extreme  محصول برند تام فورد  Tom Ford عطری کهربایی چوبی برای آقایان است که در می سال 2015 توسط سونیا کانستنت Sonia Constant  به بازار عرضه شد. "عطر خالص تام فورد نویر اکستریم بعد جدیدی از انسان را نشان می دهد. این عطر گرمی، نویر اکستریم Noir Extreme با رایحه ای شرقی و چوبی از عنبر و قلبی دلپذیر، جنبه ای از مرد را به تصویر می کشد که در کمال اعتقاد به آن لذت می برد و جسارت فوق العاده ای دارد. "

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه تام فورد نویر اکستریم را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط