بارگیری...

عطر تام فورد نویر (پرفیوم)

بازدید : 765

کد محصول : P1150411

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Tom Ford


عطر تام فورد نویر (Tom Ford Noir )

طبع............... گرم
گروه بویایی..... معطر ادویه ای
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه تام فورد نویر، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه تام فورد نویر می باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      گل بنفشه، فلفل صورتی، زیره سیاه، ترنج، گل شاه پسند

نت بدنه        زنبق توسکانی، رز بلغاری، فلفل سیاه، جوز هندی، شمعدانی، راوید مریم گلی

نت پایه         برگ پچولی اندونزیایی، کهربا، وانیل، سیوت (مشک زباد)، چرم، اپوپوناکس، بنزوئین، خس خس، استایراکس

 

پرفیوم Tom Ford Noir

 

عطر خالص نویر Noir  از برند تام فورد  Tom Ford عطری است خوشبو برای آقایان که در سال 2012 تولید شد. تام فورد پس از آخرین محصولش یعنی اسانس "ویولت بلوند" که عطری زنانه است، یک همتای مردانه ارائه می دهد. مرموز ، تند ، تنومند و در عین حال زیبا. "معماگونه ، پیچیده و شگفت آور" ، این رضایت بخشترین تلاش فورد در زمینه عطر و اسانس است ، همانطور که خودش خاطرنشان کرد. اسانس متفاوت و ویژه این محصول، مشک حیوانی که به آن گربه زباد می‌گویند می باشد.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه تام فورد نویر را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط