بارگیری...

عطر تام فورد ماسک پیور (پرفیوم)

بازدید : 483

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Tom Ford


عطر تام فورد ماسک پیور (Tom Ford Musk Pure)

طبع............... ملایم
گروه بویایی..... گلی چوبی مشکی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه ماسک پیور، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه ماسک پیور می باشد.

درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138470729 تماس بگیرید

نت بالایی     

نت بدنه       

نت پایه        

 

پرفیوم Tom Ford Musk Pure

 

عطر و اسانس گرمی ماسک پیور Musk Pure از برند تام فورد Tom Ford عطری گلی چوبی مشکی برای زنان است. رایحه ماسک پیور در سال 2009 به بازار عرضه شد.

در سپتامبر 2009 ، تام فورد مجموعه White Musk Collection را که شامل چهار عطر جدید است ، ارائه داد: اربن ماسک، وایت سوئید، ماسک پیور، جاسمین ماسک. این مجموعه بر اساس جوهر مشک ساخته شده است که یکی از مواد مورد علاقه تام فورد است. این عطرهای خالص بسیار زنانه هستند ، و از نظر رنگی و ترکیبی نسبت به نسخه های قبلی کمی سبک تر هستند. سه عطر اول با همکاری عطر سازان جیوادان Givaudan ایجاد شده است، در حالی که اسانس وایت سوئید با همکاری فرمنیخ Firmenich تولید شد.

نت ها: مشک، موم عسل، یلانگ یلانگ، ریشه ی زنبق زرد، بنزوئین، سوسن دره، لوبیای تونکا، ترنج، فلفل، گل یاس

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر زنانه تام فورد ماسک پیور را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط